KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9917472
nr 991 7472
Blandteknik
"Les Allies 1914-1918", signerad, 51x96 cm
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 november 2015
kl 20:12:48
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr